© 2016 by Jana Kyriakou, photos by Adela Jezkova and Anna Mogilnicka

Sebeúcta, body-image a tělo (workshop pro ženy), 3.5. 2019, 18.00 - 21.00 h

April 1, 2019

 

SMLXL

 Všichni známe zaručené recepty na tvarování těla…”jak se dostat do formy”, “jak zhubnout do plavek”, “jak vyrýsovat bicepsy a pekáč buchet.” Proč to děláme? Za čím se honíme? Co kdybychom vyměnili sebekritiku za sebeúctu a huntování těla za laskavou péči? Jak na to?

Zveme Vás na prožitkový workshop světoznámého programu Embody Love Movement, který již pomohl stotisícům žen a dívek najít laskavější a úctyhodnější vztah ke svému tělu. 

 

V tomto workshopu využijeme mindfulness (všímavosti) k tomu, abychom zjistili, jak o sobě mluvíme, jak vidíme sebe i ostatní. Podíváme se také na vliv médií. A místo kritiky si zkusíme být sobě i ostatním laskavým přítelem.

Účastí na workshopu můžete podpořit nejen sebe, ale najít inspiraci  k tomu, jak být podporou lidem ve vašem okolí, kteří trpí nízkou sebeúctou, poruchami příjmu potravy či sebepoškozováním.  

Workshop je založen na mezinárodním konceptu americké psycholožky Dr. Melody Moore a její dlouholeté práce se ženami a dívkami trpícími poruchami příjmu potravy. 

Workshop bude prožitkový a praktický a jeho součástí bude i krátká jemná praxe jógy. Přijďte tedy v pohodlném oblečení a přineste si svou jógovou podložku.

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN?

 

Workshop je vhodný pro každou dospělou ženu. Nezáleží na tom, zda meditujete, zajímáte se o psychologii a nebo jste úplný začátečník. Téma body-image a vztahu k tělu je univerzální. Přijďte to taky zkusit.

 

KDY A KDE?

Mindfulness Club (U letenského sadu 6, Praha 7)

Pátek 3. 5. 2019, 18:00 - 21:00

Výše příspěvku na seminář:
Základní: 780 Kč
Zlevněný (studenti, důchodci, matky samoživitelky): 580 Kč

 

REGISTRACE:

ZDE

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archive