© 2016 by Jana Kyriakou, photos by Adela Jezkova and Anna Mogilnicka

Mindful movement - Mindfulness v pohybu, pátek 17.5. 18.00 - 21.00

May 11, 2019

Srdečně Vás zveme na prožitkový seminář "Mindfulness v pohybu (Mindful movement)."

Mindfulness (všímavost) je v současné době světově nejpopulárnější cesta, jak zvládat stresové situace a vnést více nadhledu i klidu do každodenního života. Všímavost však nemusíme rozvíjet pouze prostřednictvím klasických meditací v sedě, ale také prostřednictvím vědomého pohybu. Díky tomu se můžeme lépe spojit s naším tělem, porozumět jeho potřebám a naučit se lépe pracovat s emocemi. Vědomý pohyb je také blahodárný pro naše zdraví a je velmi uvolňující.

Kurz bude pod vedením Jany Kyriakou a Marka Vicha, Ph.D. Oba jsou zkušení lektoři všímavosti a dlouhodobě se věnují vědomé práci s tělem. Workshop v sobě kombinuje prvky vědomého pohybu, všímavosti, jógy a tance. To vše doprovázeno živým DJ setem pro dokreslení atmosféry. Kurz je fyzicky nenáročný. Hlavní důraz klademe rozvoj všímavosti k tělu a vytvoření atmosféry, ve které se uvolníte a strávíte příjemný večer s podobně naladěnými lidmi.

Kapacita je omezena na 14 účastníků a bude probíhat v nových prostorech Mindfulness Clubu na pražské Letné - U Letenského sadu 6, Praha 7.

 

Registrovat se můžete prostřednictvím našeho rezervačního systému zde:
https://bit.ly/2uDEkzrTěšíme se na Vás.
Jana Kyriakou a Marek Vich

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archive